cięcie płytek ściennych na mozaiki

   Zapraszamy do skorzystania z oferty usług cięcia Państwa płytek na mozaikę. Firma Dor-Dekor oferuje mozaiki cięte z powierzonego materiału z płytek ściennych w szerokiej gamie rozmiarów kostki oraz plastra gotowej już mozaiki. Do wyboru kostka kwadratowa lub prostokątna. Prawie wszystkie wzory są dostępne w zakładce MOZAIKI.
   Gdyby nie znaleźli Państwo właściwego rozwiązania, jesteśmy w stanie dopasować formy do wymaganego projektu. Wszystkie informacje na temat nowych wzorów są uzgadniane bezpośrednio z klientem.
   Mozaika ciętą z Państwa płytek daje pewność, że odcienie i faktury na  mozaice będą takie same jak na płytkach wyłożonych w danym pomieszczeniu. Poza tym można wykorzystać płytki, które zostały przycięte lub uszkodzone mechanicznie. Także płytki z wadami z wypału, takie jak kropki czy małe ubytki szkliwa, po pocięciu na kostkę, te kawałki są odrzucane, a do mozaiki wykorzystujemy jedynie kostki bez skaz. Zamiast wyrzucać uszkodzone płytki, można je efektywnie wykorzystać.
   Mozaika na indywidualne zamówienie daje też Państwu możliwość łączenia mozaiki z pociętych płytek ściennych z inną mozaiką, np. szklaną, lub inną płytką pocięta na kostkę o tym samym wymiarze.