WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE W BRANŻY


Dor-Dekor
to wyjątkowa firma, która wyrosła dzięki pasji właścicieli. Nasza działalność jest nietypowa. Zajmujemy się cięciem płytek ceramicznych, tworzeniem mozaik i komponowaniem nowych wzorów. Wykorzystujemy materiał powierzony przez klienta lub zaopatrujemy go w proponowany przez nas. Jeśli kładziesz nacisk na unikalność kompozycji i chcesz, by ceramika w Twoim domu różniła się od tej w większości polskich mieszkań, my możemy Ci w tym pomóc.

NASZE MOŻLIWOŚCI

Z naszych usług chętnie korzystają osoby, które nie posiadając odpowiedniego sprzętu, same zdecydowały się na remont lub korzystają z usług mniej profesjonalnej ekipy. Rozwiązujemy ich problemy w związku ze spasowaniem płytek, docięciem na wymiar, wycinaniem otworów czy stworzeniem asortymentu, którego brakuje (na przykład cięcie płytek na listwy cokołowe i fazowanie ich). Możemy także wykorzystać płytki pozostałe po poprzednim remoncie, te których zakup wydaje się błędem albo uszkodzone w transporcie, poobtłukiwane i połamane.

Naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie pracowników. Mamy możliwość cięcia glazury, gresu, klinkieru i innych materiałów okładzinowych dzięki precyzyjnym maszynom, pozwalającym na cięcie ceramiki o wymiarach nawet 120 cm.

Oferujemy także szlifowanie, fazowanie, wiercenie otworów (pod baterie oraz gniazdka elektryczne), przycinanie listew czy wykonywanie stopni i podstopni.

Najciekawszą jednak usługą jest przygotowanie mozaik ceramicznych (także ze szkłem oraz elementami stalowymi), z wykorzystaniem płytek nowych, dekorów, a także płytek pozagatunkowych lub uszkodzonych, jeśli takie akurat posiada Klient. W ten sposób nawet nieudany zakup możemy zmienić w unikalny wzór ścienny albo podłogowy.

Wyróżnia nas profesjonalizm i precyzja cięcia. Nasi fachowcy potrafią tworzyć niezwykłe kompozycje ze zwyczajnych płytek. Mozaiki są ręcznie wyklejane kostka po kostce na specjalnej siatce, co ułatwia ich późniejsze układanie na ścianie. Produkt finalny jest więc przyjazny użytkownikowi i ma formę znaną glazurnikom.

PAKOWANIE I TRANSPORT

Nasza firma mieści się tam, gdzie tradycje płytkarskie sięgają dziewiętnastego wieku – w Opocznie. Docieramy jednak do Klientów w całej Polsce.

Wykonane przez nas mozaiki pakowane są w kartony dobrze zabezpieczone przed uszkodzeniem.
Przesyłki wysyłamy za pośrednictwem szeregu firm kurierskich, a Klient może wybrać odpowiadającą mu ofertę dowolnego przewoźnika.

Zawsze proponujemy najbardziej korzystną i bezpieczną opcję naszym Klientom.